پرسشنامه امنیت اجتماعی زنان

پرسشنامه امنیت اجتماعی زنان

- درپرسشنامه, روانشناسی, علوم تربیتی, مشاوره
574
0
پرسشنامه

پرسشنامه امنیت اجتماعی زنان که هدف آن ارزیابی عوامل موثر بر امنیت اجتماعی زنان (حمايت خانواده، نحوه برخورد ديگران، تعهد مذهبي، اعتماد به نيروي انتظامي، حضور نيروي انتظامي) می باشد.

  • تعداد سوال: ۲۵
  • تعداد ابعاد (عوامل): ۵
  • شیوه نمره گذاری و تفسیر نتایج:‌ دارد
  • روایی و پایایی: دارد
  • منبع: دارد
  • نوع فایل: ورد – DOC – DOCX

 

منبع:

 پایان نامه یا پژوهش شما می تواند به عنوان منبع این پرسشنامه معرفی گردد. چراکه این پرسشنامه به صورت محقق ساخته طراحی گردیده است.  با اقتباس از: جهانگیری، جهانگیر، مساوات، ابراهیم، (۱۳۹۲)، بررسي عوامل مؤثر بر امنيت اجتماعي زنان مورد مطالعه: زنان ۴۰-۱۵ سال شهر شیراز، پژوهش هاي راهبردي امنيت و نظم اجتماعي، سال دوم، شماره پياپي ۶، شماره دوم، پاييز و زمستان ۹۲٫

قیمت: فقط ۲۵۰۰ تومان

جهت دانلود پرسشنامه امنیت اجتماعی زنان برروی دکمه زیر کلیک کنید


خرید و دانلود فایل

این پرسشنامه دارای ۲۵ سوال بوده و هدف آن ارزیابی عوامل موثر بر امنیت اجتماعی زنان (حمايت خانواده، نحوه برخورد ديگران، تعهد مذهبي، اعتماد به نيروي انتظامي، حضور نيروي انتظامي) می باشد. شیوه نمره گذاری آن بر اساس طیف لیکرت ۵ گزینه ای می باشد.

روایی و پایایی

به منظور بدست آوردن روایی می توان از نظر کارشناسان و اساتید مربوطه (سه تن از اساتید) استفاده نمود. برای محاسبه پایایی پرسشنامه می توان قبل از اجرای پژوهش آن را بر روی یک گروه ۲۰ تا ۳۰ نفری اجرا نمود و با استفاده از آزمون آلفای کرونباخ آن را محاسبه نمود.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

پرسشنامه وسواس فکری – عملی مادزلی

دانلود رایگان پرسشنامه وسواس فکری – عملی مادزلی