پرسشنامه امنیت شغلی نیسی و همکاران

پرسشنامه امنیت شغلی نیسی و همکاران

- درپرسشنامه, روانشناسی, علوم تربیتی, مشاوره
697
0
پرسشنامه

پرسشنامه امنیت شغلی نیسی و همکاران که هدف آن بررسی میزان امنیت شغلی از ابعاد مختلف (تمرکز بر شغل، جابجایی کمتر در شغل، انتخاب شغل مناسب، رضایت شغلی، رضایت اقتصادی، عاطفی بودن محیط کار، احساس آرامش در کار، وابستگی به سازمان، دفاع از سازمان) می باشد.

  • تعداد سوال: ۳۰
  • تعداد ابعاد (عوامل): ۹
  • شیوه نمره گذاری و تفسیر نتایج:‌ دارد
  • روایی و پایایی: دارد
  • منبع: دارد
  • نوع فایل: ورد – DOC – DOCX
[/yes_listt]

 

منبع:

سقاییان، رضا، (۱۳۹۰)، رابطه امینت شغلی و عدالت سازمانی با عملکرد شغلی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در شهرستان اهواز، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت.

قیمت: فقط ۲۰۰۰ تومان

جهت دانلود پرسشنامه امنیت شغلی نیسی و همکاران برروی دکمه زیر کلیکک کنید


خرید و دانلود فایل

این پرسشنامه دارای ۳۰ گویه بوده و هدف آن بررسی میزان امنیت شغلی از ابعاد مختلف (تمرکز بر شغل، جابجایی کمتر در شغل، انتخاب شغل مناسب، رضایت شغلی، رضایت اقتصادی، عاطفی بودن محیط کار، احساس آرامش در کار، وابستگی به سازمان، دفاع از سازمان) می باشد.  طیف پاسخدهی آن از نوع لیکرت می باشد.

روایی و پایایی پرسشنامه

این پرسشنامه در ابتدا توسط کمالی (۱۳۷۹) مورد استفاده قرار گرفت و پایایی آن از روش آلفای کرونباخ تایید گردید. همچنین توسط نیسی و سید محمودیان (۱۳۸۱) نیز مورد استفاده قرار گرفت که ضریب روایی آن از طریق همبسته کردن نمره کل آزمون با سوال کلی ۳۳/۰ به دست آمد، ضریب پایایی آن از طریق آلفای کرونباخ ۹۰/۰ بدست آمد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

پرسشنامه وسواس فکری – عملی مادزلی

دانلود رایگان پرسشنامه وسواس فکری – عملی مادزلی